Kas bijo bendrijų ir pasirašinėja "kaiminas"?

Print

Vos tik su kaimynais sugalvojome steigti daugiabučių gyvenamųjų namų bendriją, ir apie tai laiptinėse iškabinome skelbimus - nutiko keistas dalykas. Į pašto dėžutes kažkas sumėtė prieš bendrijas nukreiptą proklamaciją. Po proklamacija pasirašyta "kaiminas", nors nė vienas kaimynų neprisipažįsta tokias mėtęs. Proklamacijas sumėtė du kartus!
Proklamaciją matote teksto dešinėje, paspaudus išsididina.

Kadangi proklamacijos tekste yra nuoroda www.blogabendrija.lt nusprendžiau pasidomėti, kas iš kaimynų registravo šį Interneto vardą. Iš tikrųjų visi nesunkiai galite susirasti domenus registravusių asmenų ar įmonių vardus .LT domeno registro duomenų bazėje. Šiuo atveju atsakymas buvo toks:

Subdomenas blogabendrija.lt
Būsena Užregistruotas
Įkurtas 2012-11-14 13:14:32
Informacija atnaujinta 2012-11-14 13:14:32
Juridinio asmens pavadinimas UAB "MEDIA INCOGNITO"
Kontaktinis asmuo Marius Virbickas
Adresas Butrimonių g. 9, Kaunas, 50220, lt
Telefono numeris +370.64035999
Fakso numeris +370.37713274
El. pašto adresas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Domeną užsakiusio juridinio asmens pavadinimas paryškintas mano. Google parašome "UAB Media Incognito" ir nesunkiai randame šią pačių Media Incognito naujieną,  (cha cha, pasirodo ne tokie jie ir "incognito"), cituoju: 

Tarp kitų projektų, UAB MEDIA INCOGNITO valdo ir vysto populiariausią Lietuvoje kino portalą obuolys.lt bei interneto parduotuvę level.lt. Tarp įmonės klientų ir partnerių – AB „Žemaitijos pienas“, parfumerijos tinklas „Douglas“, kino centrai „Forum Cinemas“, „Viasat“ televizija, „City Service“.

Vėlgi - paryškinimas yra mano. Priminsiu, kad "City Service" yra daugiabučių pastatų administravimo bendrovė, pakeitusi buvusį pavadinimą "Rubikon" po liūdnai pagarsėjusio Artūro Zuoko korupcijos skandalo ir kitų neskaidrių istorijų.

Žodžiu, už šių "kaiminu" pasirašytų proklamacijų kyšo plaukuotos abonentu praminto Artūro Zuoko ir Rubikono ausys. Jei kada tokią gausite - galite drąsiai eiti į savivaldybę ir prašyti Zuoko autografo.

Joomla 3.0 templates
Friday the 26th. © 2019 Tomas Bikelis tomas@bikelis.lt