Kaip žuvo penkiolikmetis didvyris Arminas Pileckas

Print

Populiariausio Švedijos forumo Flashback vartotojai, remdamiesi liudininkų pasakojimais, atkūrė įvykių grandinę, kurių pasekoje buvo nužudytas Švedijoje siautėjančius arabų migrantus drausminęs 15-metis Lietuvos didvyris Arminas Pileckas.
Viskas prasidėjo, kai būsimo žudiko draugas, beveik nemokantis švediškai, nusiuntė droviai švedei mokinukei savo pimpaliuko nuotrauką.
Drovioji švedukė paprašė savo draugės (kuri yra ir gera Armino draugė), kad ji pakalbėtų su tuo būsimo žudiko sėbru, kad jis nustotų ją persekioti. Pokalbis nesirišo dėl pimpaliuko nuotraukos siuntėjo švedų kalbos žinių trūkumo, todėl į pokalbį kaip vertėjas įsikišo būsimasis žudikas Achmedas. Pokalbis ir toliau nesirišo,
jaunieji arabų gyvuliukai ne tik, kad neatsiprašė, bet dar ir eskalavo konfliktą. Todėl mergino apsisuko ir nuėjo, o arabai tuomet jas dar išvadino kekšėmis.

Merginos atsakė apspjaudamos būsimą žudiką, ar jo draugą. Už tai būsimasis žudikas Achmedas merginai stipriai trenkė į pilvą.

Arminas pamokė arabų gyvuliuką gerų manierų bendraujant su merginomis jam suskėlęs skalsų antausį. Arabų gyvuliuko "garbė" nukentėjo, ypač kai nufilmuotą antausį mokiniai ėmė siuntinėti vieni kitiems su Snapchat programa.
Apie įvykį sužinojo iš Sirijos atmigravęs būsimo žudiko Achmedo tėvas, ir savo nevykusį sūnelį nuvežė į ligoninės priimamąjį, kur savaime suprantama buvo pasiųstas, kad netrukdytų medikų dėl tokių niekų. Policija taip pat įvykiu nesusidomėjo.
Tuomet prasidėjo Kalėdinės atostogos, kurių metu nevykėliai tėvelis ir jo atžala siuto, neva tai jų šeimos "garbė" buvo sumenkinta.
Pirmąją mokslo dieną po atostogų Achmedas prisėlino prie Armino iš galo ir niekšingai suvarė peilį jam į nugarą.
"Garbės" žmogžudystės versiją patvirtino netgi politiškai korektiškai angažuotas laikraštis Aftonbladet. Yra duomenų, kad Achmedo bijojo ir daugiau merginų.
Jei kam nors atrodo, kad žudikas Achmedas buvo patyčių auka, prisiminkite, kad būtent jis pravardžiavo merginas kekšėmis ir pakėlė ranką prieš merginą.

Arminas Švedijoje tapo didvyriu, o politkorektiškai tendencingą Švedijos žiniasklaidą patys švedai keikia. Flashback forumo dalyvis climasol: "Arminas yra didvyris. Jis padarė tai, ką turėtų daryti daugiau švedų. Tikiuosi, kad Brobio seniūnija aikštėje šiam vaikinui pastatys statulą. Šlykštu, kad švedų laikraščiai dabar bando parodyti, neva iš žudiko Achmedo buvo tyčiojimąsi. Jis ir jo šeima turi būti iki gyvos galvos deportuoti iš Švedijos"
Jam antrina forumo dalyvis kostarskjortan: "Būtent! Vaikinas [Arminas] yra didvyris. Juodčkis arabas su savo tautiečiais terorizavo visus. Iš kur žinome, kad buvo taip, o ne atvirkščiai? Nes jei baltasis būtų tyčiojęsis iš arabo/musulmono/negro, jam iškart būtų pripaišytas rasizmas, pritaikytas kurstymo straipsnis (lietuviško BK170 atitikmuo), o žydasklaida jau būtų kastravusi jį ir jo šeimą. Taip pat grynai empiriškai mes žinome, kad visose visos Švedijos ir Europos mokyklose būtent babajai puola baltuosius jaunuolius ir baltąsias merginas. 100% faktai!".

Feisbuke jaunojo didvyrio atminimui sukurtą puslapį jau pirmąją dieną pamėgo daugiau kaip 3000 internautų. Kviečiu jį pamėgti ir jus: https://www.facebook.com/Alla-vi-som-st%C3%B6ttar-arminas-1624850641112502/

Joomla 3.0 templates
Friday the 26th. © 2019 Tomas Bikelis tomas@bikelis.lt